Nabídka práce Vedoucí výroby - okres Vsetín

S novou nabídkou práce Vedoucí výroby () v obci okres Vsetín (okres Vsetín) přichází na pracovní trh ke dni 21.03.2020 firma - zaměstnavatel Specialist Service, s.r.o. (, okres Vsetín). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za () je přinejmenším 0 Kč hrubého.


Další nabídky práce Vsetín

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Vedoucí výroby
Úvazek:
Mzda:
dohodou
Poznámka k nabídce práce:
* Vedení výrobního úseku s podporou vedoucích směn v 3 směnném provozu. * Plánování výroby. * Kontrola cílů a kvality ve spolupráci s oddělením kvality. * Zajištění provozu a údržby. * Spolupráce s oddělením logistiky, technologie, kvality a HR. * Zodpovědnost za aplikaci principů štíhlé výroby a neustále zlepšování. * Vedení kontrolních porad na denní a týdenní bázi. * Zodpovědnost za BOZP a PO. * Odpovídající finanční ohodnocení. * Flexibilní pracovní doba * Bonusy nad rámec základní mzdy * Týden dovolené navíc * Příspěvek na dopravu * Příspěvek na stravování * SŠ/VŠ vzdělání - výhodou technický směr. * AJ - středně pokročilá úroveň. * Minimálně 5 let prokazatelné praxe vedení výroby. * Orientace na výkon a výsledek. * Prokazatelné zkušenosti s vedením lidí ve výrobě. * Komunikativnost. * Zvládání stresových situací.
Další nabídky práce Vsetín

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Neuvedeno
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
d1480516 ()
Zaměstnavatel:
Specialist Service, s.r.o.
Kontaktní osoba:
Jiří Kubza 597479237 jkubza@specialist.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace