Nabídka práce Filozofové, historici a politologové - Vsetín

S novou nabídkou práce Filozofové, historici a politologové (Kurátor/ka - historik/čka) v obci Vsetín (okres Vsetín) přichází na pracovní trh ke dni 09.10.2019 firma - zaměstnavatel Muzeum regionu Valašsko, příspěvková organizace (00098574, Vsetín). Toto volné pracovní místo je z oboru Věda a výzkum. Výše nabídnuté mzdy za Plný úvazek (Pružná pracovní doba) je přinejmenším 20720 Kč hrubého.


Další nabídky práce Vsetín

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Filozofové, historici a politologové
Rozšířený popis:
Kurátor/ka - historik/čka
Úvazek:
Plný úvazek
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Nástup dne:
14.10.2019
Mzda:
20 720 až 31 170 Kč
Výhody, odměny
Jiné výhody
Podnikové stravování
Poznámka k nabídce práce:
KURÁTOR/KA - HISTORIK/ČKA Doba určitá - zástup za rodičovskou dovolenou Požadujeme: VŠ vzdělání se zaměřením na památkovou péči, historii či dějiny každodennosti Odborná publikační aktivita. Řidičský průkaz skupiny B. Znalost práce na PC na velmi dobré úrovni. Aktivní znalost nejméně jednoho světového jazyka, zkušenosti s psaním a vedením projektů výhodou. Komunikativnost, organizační schopnosti, spolehlivost, flexibilita, loajalita, ochota dále se vzdělávat.Trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost. Náplň práce: Tvoří a spravuje svěřené sbírkové fondy MRV zapsané v CES, ve spolupráci provádí inventarizaci sbírkových fondů MRV. Organizuje tuzemské a zahraniční zápůjčky a výpůjčky sbírkových předmětů. Tvoří a organizuje vlastní a vypůjčené náročné nebo víceoborové muzejní výstavy, programy, publikace a instalace zpřístupněných památkových objektů. Provádí plánované změny expozic, včetně posilování interaktivních prvků. Provádí vlastní výzkumy a placené záchranné průzkumy prostředí ve sběrné oblasti Muzea, spolupracuje s odborníky v muzeích, univerzitách či ústavech v oblasti svého oboru. Usiluje o získání projektů, grantů a zakázek, sponzorských darů a dalších forem podpory k činnosti Muzea. Spolupracuje a provádí vlastní propagační a odbornou publikační činnost v regionálních a celostátních periodikách a sdělovacích prostředcích a periodikách vydávaných Muzeem při popularizaci a propagaci muzejních programů, výstav a výsledků své odborné činnosti. V rámci odborně výzkumné činnosti se autorsky podílí na vydání minimálně 1 příspěvku v odborném recenzovaném periodiku s právem zápisu do RIV ročně. Tvoří, připravuje a realizuje vzdělávací programy pro jednotlivé cílové skupiny. Účastní se tvorby, přípravy a realizace muzejních akcí pro děti a veřejnost. Nabízíme: Platové zařazení: 11. platová třída dle platných platových předpisů pro zaměstnance ve veřejných službách a správě (Příloha č. 1 k nařízení vlády č. 341/2017 Sb.), stravenky, podniková mobilní síť. První kontakt: Motivační dopis, strukturovaný životopis, kopii o nejvyšším dosaženém vzdělání, zaslání pdf souboru s diplomovou prací/pracemi, zpracovanou představu (vizi) o práci na pozici kurátora - historika v rozsahu max 1 strana A4 zasílejte na e-mail: spitzer@muzeumvalassko.cz, do předmětu zprávy uveďte výběrové řízení - historik nebo poštou na adresu Muzeum regionu Valašsko, příspěvková organizace, Horní náměstí 2, 755 01 Vsetín. Ov.: 8.10. 
Další nabídky práce Vsetín

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Minimálně Vysokoškolské
Dovednosti:
Práce s PC - základní dovednosti PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
15751250717 (Úřad práce Vsetín)
Zaměstnavatel:
Muzeum regionu Valašsko, příspěvková organizace
Adresa:
Horní náměstí 2, 755 01 Vsetín 1
Kontaktní osoba:
RNDr. Lukáš Spitzer, PhD. +420 603 304 911 spitzer@muzeumvalassko.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace