Nabídka práce Ošetřovatelé koní - stájníci - Zádveřice-Raková

S novou nabídkou práce Ošetřovatelé koní - stájníci () v obci Zádveřice-Raková (okres Zlín) přichází na pracovní trh ke dni 30.11.2019 firma - zaměstnavatel K - Logistik, s.r.o. (25825003, Zádveřice-Raková). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za (jedna směna) je přinejmenším 15000 Kč hrubého.


Další nabídky práce Zlín

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Ošetřovatelé koní - stájníci
Úvazek:
Směnnost:
jedna směna
Nástup dne:
02.01.2020
Mzda:
15 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Požadavky: zkušenost s prací se zvířaty (koně, krývy apod.), spolehlivost, osobní zdraví, loajálnost, dobrý vztah ke zvířatům, ŘP na traktor výhodou, pracovitost Náplň práce: každodenní mistování boxů, vodění koní do výběhu, čištění koní, úklid stájí, bránování jezdecké haly, odvoz hnoje, dovoz pilin, venkovní práce na ranči oprava ohrad aj.), práce s křovinořezem a další potřebné práce kolem ranče Výhody: v případě nutnosti zajistíme ubytování, příspěvek na dopravu, obědy zdarma, finanční odměny, bonusy (poukázky do wellness apod.)
Další nabídky práce Zlín

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Neuvedeno
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
10090960732 (Kontaktní pracoviště Zlín)
Zaměstnavatel:
K - Logistik, s.r.o.
Kontaktní osoba:
Mgr. Monika Julinová monikajulinova@luckyvalley.net

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace